Banka Kredi Kampanyaları

Garanti Kredi Kartı İptali Nasıl Yapılır? (Anında Kapattır)

Ülkemizin en büyük bankaları arasında yer alan Garanti Bankası sunduğu hizmetler ve ürünler ile finans sektörünün en önde gelen kuruluşları arasında yer almayı başarmıştır. Garanti Bankası’nın bu özelliği birçok uluslar arası ödeme sisteminden ve tüketici tarafından tercih edilmesini sağlamıştır. Garanti Bankası’nın en fazla kullanılan ürünleri arasında ise kredi kartları yer almaktadır. Garanti Bankası tüketicilerinin en fazla tercih ettiği kredi kartı çeşidi ise; Bonus kredi kartlarıdır. Garanti Bankası’ndan kredi kartı kullanan kişiler bu kredi kartlarını bir olumsuzluk yaşadıkları takdirde nasıl iptal edeceklerini merak ederler. Yazımızda sizlere bu konu hakkında kart iptali ile ilgili bilgi vereceğiz.

bonus kart iptali

garanti kredi karti iptali nasil yapilir

Garanti Bankası Kredi Kartı İptali

Garanti Bankası’ndan kullandığınız mevcut kredi kartınızın veya Bonus kredi kartınızın kaybolması yada çalınması gibi durumlarda en kısa süre içerisinde kredi kartınızı kapattırmanız gerekmektedir. Garanti Bankası kredi kartını iptal ettirme işleminizi iki farlı yöntem üzerinden yapabilirsiniz. Bu yöntemlerden birisi; Garanti Bankası çağrı merkeziyle iletişime geçerek müşteri temsilcisine durumu bildirmenizdir. 444 0 333 üzerinden ulaşacağınız müşteri temsilcisi kısa süre içerisinde kartınızın iptalini gerçekleştirecek isteğinize göre ise size yeni kredi kartı gönderecektir. Kullanabileceğiniz diğer bir yöntem ise; gelişen teknolojinin sunduğu avantajlardır. Garanti Bankası internet şubesine giriş yaparak veya mobil bankacılık üzerinden kredi kartı iptali gerçekleştirme imkanınız vardır.

Garanti Bankası Kredi Kartımı Nasıl Kapatabilirim?

Kullandığınız Garanti Bankası kredi kartınızı bir daha hiç kullanmak istemiyorsanız kredi kartınızı iptal etmemeli bunun yerine kredi kartı kapatma işlemini yapmalısınız. Garanti Bankası kredi kartınızı kapatma işlemi sırasında ilerleyen dönemlerde faizli borçlarla uğraşmama adına kredi kartınızda olan bütün borçlarınızı kapatmanız gerekmektedir. Borçlarınızı kapattığınız sırada ileriye dönük olarak aldığınız taksitli ürünlerinde borçlarını kapamayı ihmal etmeyiniz. Borçlarınız tamamen kapandıktan sonra banka şubesine giderek veya çağrı merkezi üzerinden kredi kartınızı kapatma imkanınız vardır. Kredi kartı borcunu tek seferde ödeyemeyen kişiler borçlarını tüketici kredisi kullanarak borçlarını kapatabilir. Sonrasında ise kredi kartını kapatma adına başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Kapatma işlemleri sırasında sorun yaşamamak adına mevcut borç tutarınızı 1 – 2 TL fazla ödemenizi tavsiye ediyoruz.

Yine konuyla alakalı olan İlk Kez Kredi Kullanacaklara Özel Garanti İlk Kredim konulu yazımızı da  buradan https://bankasikredi.com/ilk-kez-kredi-kullanacaklara-ozel-garanti-ilk-kredim/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ