Banka Kredi Kampanyaları

İnternet Üzerinden Enpara Kredi Kartı Başvurusu (Anında)

Enpara.com aracılığıyla internetten kredi kartı başvurusu iletebilen tüketicilerin sahip olduğu avantajlar yalnızca zahmetsiz başvuru prosedürü değil. Enpara kredi kartı, aidat ödemesi alınmamasına ek olarak onlarca eşsiz avantaja da sahip. Bu kapsamda kredi kartı başvurusu ileten tüketiciler hali hazırda kullanabilecekleri en avantajlı kredi kartlarından birisine sahip olacak.

enpara kredi kartı başvuru

internet uzerinden enpara kredi karti basvurusu aninda

Enpara.com Kredi Kartı

QNB Finansbank’ın dijital bankacılık uygulaması Enpara.com 2017 yılına girildiği dönemde Pek Yakında hizmetini duyurmuş ve bu kapsamda yıl içerisinde gerçekleştirmeyi planladığı hedefleri açıkça müşterilerine duyurmuştu. Söz konusu takvimde herhangi bir sarkma olmadı ve yıl bitmeden kredi kartı ürünü de pazardaki yerini aldı.

Kart aidatı olmayan, ücretsiz şekilde temin edilebilen Enpara.com kredi kartı, onlarca ek avantaja da sahip. Faizsiz ve komisyonsuz taksitli alışveriş, düzenli kullanımda 100 TL’lik hediye bunlardan yalnızca birkaçı.

Tüketiciler internet bankacılığı, mobil bankacılık ya da Enpara.com’un internet sitesi aracılığıyla ilettiği kredi kartı başvurusuna istinaden çok kısa bir süre içerisinde kredi kartını temin edip kullanmaya başlayabilir.

Enpara.com Kredi Kartı Başvurusu

QNB Finansbank Enpara’nın kredi kartı başvurusu için hizmete sunduğu 3 farklı kanal bulunmaktadır. Bunlar internet bankacılığı uygulaması, mobil bankacılık uygulaması ve Enpara.com’un internet sitesidir. Bu kapsamda Enpara.com müşterisi olan tüketiciler başvurularını internet bankacılığı ya da mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla yapabilirken ilk defa hesap açacak tüketicilerin başvuruları Enpara.com internet sitesi aracılığıyla kabul edilebilmektedir.

İnternet Bankacılığı Uygulaması Aracılığıyla (Müşteri Olanlar)

Enpara.com’da hesap açılışını gerçekleştirmiş tüketiciler internet bankacılığı uygulamasına giriş yaptıktan sonra menüdeki Ürünler sekmesinin hemen altında bulunan Kredi Kartı sayfasına erişebilir. Söz konusu sayfadaki Hemen Başvur butonu aracılığıyla kredi kartı başvurusunu iletebilen müşterilerin kişisel bilgilerini teyit etmesine istinaden çok kısa bir süre içerisinde başvurusunu yapması mümkün olur.

Yapılan kredi kartı başvuruları en geç 12 saat içerisinde sonuçlanır ve olumlu yanıt alan müşteriler için kredi kartı basımı gerçekleştirilir.

Mobil Bankacılık Aracılığıyla (Müşteri Olanlar)

Enpara müşterileri telefonlarına indirdikleri Enpara mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla da kredi kartı başvurusu iletebilmektedir. Hesaplarına giriş yapan ve uygulamanın son sürümüne sahip olan müşteriler menüye Kredi Kartı sekmesinin eklendiğini fark edecektir.

İlgili sekmeye giriş yapıldığında karşılaşılan Hemen Başvur bağlantısı aracılığıyla çok kısa bir süre içerisinde kredi kartı başvurusu yapılabilir. Yapılan kredi kartı başvurusu 12 saat içerisinde değerlendirilecek ve sonuçlandırılacaktır.

Enpara.com İnternet Sitesi Aracılığıyla (Müşteri Olmayanlar)

Müşteri olmayan tüketiciler Enpara kredi kartına sahip olabilmek için Enpara.com internet sitesi aracılığıyla kredi kartı başvurusu iletmelidir. Enpara’nın web sitesine giriş yapanlar menüde bulunan Ürünler sayfasına girip Kredi Kartı’na tıkladığında Hemen Başvur butonunu görüntüleyebilecektir.

İlgili butona tıklanmasına istinaden kişisel bilgilerin doğru ve eksiksiz bir şekilde yazılarak bankaya ulaştırılması gerekir. Yapılan başvuru 12 saat içerisinde değerlendirilecek ve olumlu yanıt alan tüketiciler için kredi kartı kullanım sözleşmesi ve hesap açılış sözleşmesi kuryeye verilecektir.

Kapıya kadar gelen evrakların imzalanması sonrasında kredi kartı teslim edilecek ve anında kullanılabilecektir. Hesap açılışı ya da kredi kartı temini için kurye de dahil olmak üzere hiçbir ücret ödemesi yapılmasına gerek yoktur.

Sitemiz üzerinden İş Bankası Maximum Kredi Kartı Başvurusu konulu bölüme buradan https://bankasikredi.com/is-bankasi-maximum-kredi-karti-basvuru-yontemleri/ ulaşabilir ve ilgili yazımızı da okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ