Banka Kredi Kampanyaları

QNB Finansbank Card Finans Kredi Kartı Limiti Arttırma

Müşteriler kullandıkları kredi kartlarının limitlerinin daha yüksek olmaları sayesinde daha çok harcama gerçekleştirebilmektedir. Buna ek olarak ve nakit ihtiyaçları olduğu zaman kredi kartlarının nakit çekim özelliklerini kullanarak çekebilecekleri miktar da kredi kartı limitine bağlı olarak artmaktadır. Finansbank’ın müşterilerine sunduğu Card Finans kredi kartı sahibi olan birçok kişi bulunmaktadır. Bu kart sahipleri gerçekleştirmek istedikleri kart limit artışı taleplerini Finansbank’a çağrı merkezi olan 0850  222 0900 numaralı telefonu arayarak, internet şubesi üzerinden, mobil uygulamayı kullanarak ya da SMS ile yapabilirler.

finansbank kredi kartı limiti arttırma

qnb finansbank card finans kredi karti limiti artirma

Hesap limitlerini bilmeyen kişiler de bu yöntemleri kullanarak kart limit bilgilerine ulaşabilmektedir. Kredi kartı kullanımlarında ilk 2 yıllarını tamamlamış kişiler ya da bu süreyi tamamlamamasına karşın gelir artışı elde etmiş kişiler bu seçenekleri kullanarak limit artışı talebinde bulunabilmektedir. Çağrı merkezleri ve SMS yöntemi ile gerçekleştirilecek limit artışı başvuruları mümkün olan en kısa sürede değerledirilerek başvuru sonuçları kişilere bildirilmektedir. Limit artışı gerçekleştirilmesinden sonraki dönem içerisinde kart sahiplerine gönderilecek aylık ekstrelerde yeni belirlenmiş üst harcama limiti belirtilmektedir.

Finansbank CardFinans Limiti Neye Göre Belirlenir?

Gerçekleştirilen taleplerin birçoğunun kolaylıkla kabul edilmesinin yanı sıra talep gerçekleştirmek için Finansbank kartlara farklı limit tipleri belirlemiştir ve bunlar farklı miktarlardadır. Kişilerin yurtiçi ve yurtdışı alışverişlerinde sorunsuz olarak kullanabilecekleri standart limitin yanında bir de acil durumlarda kullanabilmeleri için tanımlanmış acil limit bulunmaktadır. Kartlarına acil limit tanımlanmamış kişiler bunun için, tanımlanan kişiler ise arttırabilmek için iletişim adreslerini kullanmalıdır. Acil limitin arttırılabilmesi için standart limitten farklı olarak Finansbank kart sahibini değerlendirmektedir. Bu limit her işlemde kullanılamamaktadır ve sigorta primi ödemeleri, kredi kartına verilmiş otomatik ödeme talimatları gibi durumlarda devreye girebilmektedir.

Diğer bütün bankalar gibi Finansbank’da ilgili yasal düzenlemeler gereği kişilere kredi kartı kullanımlarının ilk iki yılı içerisinde aylık gelirin 2 katı kadar sonraki yıllarda ise gelir miktarının 4 katına kadar limit sağlayabilir. Bu limit belirleme işlemi yasalara bağlı olarak gerçekleştirildiği için kişilere özel limit sağlanması gibi bir durum söz konusu değildir.

Yine konuyla alakalı olan QNB Finansbank EFT Saatleri konulu bölüme de buradan https://bankasikredi.com/qnb-finansbank-eft-saatleri/ ulaşabilir ve yazımızı da okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ