Banka Kredi Kampanyaları

QNB Finansbank Cebe Para Gönderme Nasıl Yapılır?

Birine para yolladığımız zaman en önemli detaylardan bir kaçı, IBAN, hesap numarası, banka şube kodu gibi bilgiler olmaktadır. Özelikle çok acil durumlarda para transferleri yapıldığı zaman, bu konu oldukça zorlayıcı olmaktadır. Finansbank’ın şuan bağlı olduğu sistem üzerinde, cep telefonuna havale gönderme seçeneği bulunmaktadır. Normalde bu uygulama içerisinde karşıdaki kişi Finansbank müşterisi olmasa bile, hiçbir gereksiz bilgiye ihtiyaç duyulmadan, yalnızca cep telefon numarasıyla gönderim yapılmaktadır. Üstelik bu para aktarımı için bağlı kalınan herhangi bir zaman dilimi yoktur, 7/24 dilediğiniz zaman para gönderimi yapılır.

finansbank cep havale para gönderme

qnb finansbank cebe para gonderme nasil yapilir

Finansbank’da Cepten Havale Yapmak

Birine para göndermek için sadece cep telefon bilgilerinin olmasını yeterli görmek çok garip gelebilir. Finansbank’ın QNB bünyesine katılması ile beraber, arık bu çok kolay bir duruma büründü. Bu hizmetin gelmesi ile beraber, kişinin sadece cep telefonları bilgileri yetiyor ve cep telefonuna havalelerinizi yapabiliyorsunuz.

Fakat bu yeniliğin gelmesinden önce sizlere QNB Finansbank’ın kaliteli uygulamalarından bahsetmek istiyoruz. Finansbank’ın ios ve android sistemlerinde bulunan mobil uygulamaları aracılığı ile, internet bankacılığına kendi özel seçimleriniz olan şifreleriniz ile giriş yapmanız mümkün kılınmıştır. Bu yolla havale, eft ve daha birçok işleminizi, tek bir tık ile göndermeniz mümkündür.

Cebe havale için öncelikle mobil veya internet bankacılığına giriş yapınız. Daha sonra para transferi alanına geliniz ve buradan cebe havale seçeneğine basınız. Daha sonra ekrana alacaklı kişinin cep telefon numarasını yazmanız istenecektir. Onay verdikten sonra paranız gönderilir ve karşıdaki kişiye SMS ile paranın geldiği bilgisi verilir

Cepten Havale Yaptığımız Kişi Parayı Nasıl Çekebilir?

Saat kaç olursa olsun, ister tatil günleri veya haftasonu, karşıdaki kişiyi bu parayı istediği her zaman dilimi içerisinde çekebilmektedir. Çekmek için yapması tek gereken tek işlem ise, bankamatikten para çekme alanına giriş yapmak ve bu alanda cep telefon numarasını yazmasıdır. SMS üzerinde referans kodu bulunur ve bu kodu yazıp onaylaması durumunda, parasını çeker. Yalnız çekilmek istenen tutar bilgisini de girmesi gerekmektedir. Bankamatik tüm bilgilerin doğru girildiğini görünce, karşıdaki kişiye parayı vermektedir.

Sitemiz üzerinden QNB Finansbank EFT Saatleri ile ilgili yazımızı da bu bölümden https://bankasikredi.com/qnb-finansbank-eft-saatleri/ ortalama 3 dakika içerisinde okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ