Banka Kredi Kampanyaları

SGK Primi Yatmayanlara 50 bin TL Kredi Veren Bankalar

Günümüzde bazı yasalardan dolayı sigortasız olarak işçi çalıştırmak, suç kavramına girmektedir. Fakat serbest meslek alanında çalışan, öğrenciler ve çiftçiler gelirlerini hiçbir şekilde belgeleyemezler. Yani bazı meslek alanlarında çalışan kişilerin, sigortalı olması gibi şartlar yoktur diyebiliriz. Fakat resmi olarak vergi veren işletmelerde çalışan bireylere, sigorta yaptırmak zorunlu olmaktadır. Hayatınıza sigorta olmadan devam ediyorsanız, sigortasız bir şekilde krediye ihtiyaç duyuyorsanız, bunu kolay yollardan alabileceğinizi aktarmak isteriz. Bankalar genel olarak kendilerini tamamen güvence altına almak için, sigortalı kişileri sizlerden öncelikli tutacaklardır. Düzenli geliri olan ve aktif bir sigortası olan bireyler, daima bankaların gözünde ön planda yer almaktadır.

sgksızlara kredi

sgk primi yatmayanlara 50 bin tl kredi veren bankalar

Yalnız bireyin sigortasının olmaması ya da gelirini belgeleyememesi, kredi almasına engel olan bir durum değildir. Aylık geliri olan, kredi notu iyi seviyelerde seyir alan ya da ipotek gösterecek nakit parası veya gayrimenkulü olan herkes, sigortasız bir şekilde kredi alabilmektedir. Bankaların kendi aralarındaki tatlı rekabet, sigortasız olan kişilerin kredi almasına olanak vermesi ile beraber düşük faiz oranlarını ve hatta esnek ödeme planlarının olmasını sağlamıştır. Her yeni yıl için hemen hemen her banka farklı türden krediler ve kampanyalar çıkararak, kendi bünyelerine yeni müşteriler katmayı hedef almışlardır. Sigortasız kişiler de rekabetin doğurduğu bu fırsatlar neticesinde, kredi alma şanslarını kazanmışlardır. SGK primleri yatmayan kişilere kredi veren bankalar aşağıdaki gibidir.

QNB Finansbank Sigortasız Kredi

Türkiye de bankacılık alanında kendini iyi bir şekilde kanıtlamış olan QNB Finansbank gerekli koşullar tamamlandığı zaman hızlı bir şekilde sigorta olmadan kredi vermektedir. Yüksek müşteri potansiyelinin, Faiz oranlarının düşük seviyede olmasına ek olarak banka, kredi başvurularını SMS internet ve telefon bankacılığı aracılığı ile de alabilmektedir. Bunun dışında Finansbank bünyesinde çalışma gösteren enpara.com da, sigortasız kredi vermektedir.

ING Bank Sigortasız Kredi

Sigortasız kişiye kredi imkanı veren bir diğer banka ise ING Bank olmaktadır. Banka sigortalı olmayan kişilere nakit desteğini sağlarken, kredi notunu da önem vermektedir.

Halkbank Sigortasız Kredi

Devlet destekli bankalar arasında yer alan Halk Bankası, sigorta koşulunu esnek tutarak, kişilerin mağdur olmasına engel olma kararını almıştır. Kendi çıkarlarını da gözeten banka, farklı uygulamalar ile geri ödemelerini güvence altına almaktadır.

Yapı Kredi Sigortasız Kredi

Sigortası olmayana 10.000 TL civarlarında kredi imkanı veren Yapı Kredi Bankası, sigortasız kişilerin tercih ettiği önemli bankalar arasında yer almaktadır.

Denizbank Sigortasız Kredi

Sigortalı olmayıp fakat kredi ihtiyacınız olduğu zamanlarda finansal destek veren bir diğer bankada Denizbank olmaktadır. Belirtilen banka koşullarında aslında biraz farklar olsa da, hemen hemen aynı kuralları işleme almaktadır. Başvurular diğer bankalara göre değişkenlik göstermektedir ve ortalama 10 bin TL üst limit belirlenmiştir. Kredi notunuz iyiyse, 55 bin TL’ye kadar sigortasız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Sitemizde İlk Kredi Kullanacaklara : Garanti Bankası İlk Kredim konulu yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/ilk-kez-kredi-kullanacaklara-ozel-garanti-ilk-kredim/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ