Banka Kredi Kampanyaları

Telefon İle Online Anında Kredi Başvurusu Yapılabilen 5 Banka Önerisi

Güvenli banka ve finans kuruluşları teknolojinin gelişme göstermesi ile bankacılık sektöründe yaptıkları yeniliklere her geçen gün bir yenisini ekliyor. Son yenilik ise telefon ile anında krediye başvurma imkânıdır. Mobil uygulamalardan artık pek çok işlem yapılabildiği gibi kredi başvurusu da yapılabiliyor. Kredi başvurusu için telefona ilgili bankanın uygulaması indirilip krediye başvurmak oldukça kolay ve basit bir iş oluyor. İndirilen uygulama aracılığı ile kredilerin faiz oranlarına, vadelere ve geri ödeme rakamlarına ulaşmak mümkün. En çok başvuru yapılan kredi çeşitlerinden biri ihtiyaç kredisidir. Artık telefon ile ihtiyaç kredisine, bankaya gitmeden başvuru yapılabilmektedir.

Telefon İle Krediye Başvuru

Krediye başvurmak için telefon yöntemini kullananlar internet aracılığı ile en hızlı kredi başvurusunu yapabilmektedirler. Krediye başvurmak için ilgili bankanın güvenli sitesine ulaşmak ve çekilmek istenen rakamı girmekle kredi çekme işlemine başlanır. Vade seçilir, aylık ve yıllık toplam kredi ödeme imkânları incelenir ve başvur butonuna tıklanır. Başvuru banka tarafından gerekli değerlendirmelere alındıktan sonra, kredi başvurusun geri dönüş gerçekleşir.

online kredi veren bankalar

online kredi nasıl alınır

Telefon İle Kredi Başvurusu Yapılabilen 5 Banka

Ziraat bankası, telefon aracılığı ile en çok kredi başvurusu yapılan ve en güvenli kredi seçeneklerinin sunulduğu bankalardan biridir. Telefondan ziraat bankasına kredi çekme başvurusu yapmadan önce mutlaka sms numarasının bankaya ait olduğundan emin olmak gerekir. Sms dışında ziraat bankasına telefon ve internet aracılığı ile yapılan başvurularda, internet şubesinin ziraat bankasına ait olduğundan emin olunmalıdır.

 • Ziraat bankasından sms yöntemi ile kredi başvurusu yapmak isteyenler, telefonun mesajlar bölümüne girmelidir.
 • Mesajlar bölümünden, sms olan alana TÜKETİCİ yazılmalı ve boşluk bırakılıp TC kimlik, istenen kredinin tutarı, vadeler ve aylık net gelir bilgisi sms alanına eklenmelidir.
 • Bu sms 4747 ye gönderilmelidir.

Ziraat bankası başvuruyu değerlendirip en kısa zamanda kredi başvurusuna cevap verecektir. Sms gönderim ücreti, 1 sms ücretine tabiidir. Ücret faturaya yansımaktadır.

İş bankasından kredi çekmek isteyenler telefon aracılığı ile kolayca kredi çekme imkânına sahiptir. Müşteriler diledikleri gibi 60 aya varan oranda vadelerle ve aylık eş oranlı taksit olanakları ile kişiye özel esnek taksit planları ile kredi çekmek ve ödemek mümkündür.

 • Telefondan sms ile kredi çekmek için sms bölümüne; kredi miktarı, tc kimlik numarası bilgileri, aylık gelir oranı gibi bilgiler aralarda boşluk bırakılıp büyük harflerle 4402 den gönderilmelidir.
 • Telefon numarası ile iş bankasından kredi çekmek isteyenler, 0850 724 0 724 numaralı telefon şubesinden kredi çekme imkânına sahip olabilirler.

Vakıf bankasından telefon ile kredi çekmek isteyenler, hafta sonlarında ve resmi tatillerde dahi kredi başvurusuna banka da sıra bekleme zahmetine girmeden ve evden çıkmadan yapabilirler.

 • Vakıf banktan telefon ile kredi çekmek isteyen müşterilerin, mobil bankacılık girişi ile başvurular sekmesine ulaşmaları gerekir.
 • Başvurular sekmesinin ardından ihtiyaç kredisi başvurusuna başvurup ilgili formun telefondan doldurulması kredi başvurusu yapmak için yeterlidir.

Deniz Bankta her ihtiyaca yönelik kredi için telefondan kredi başvurusunda bulunmak oldukça kolaydır.

 • Bütün ihtiyaçlar için deniz banka telefondan kredi başvurusu yapmak isteyenler sms bölümüne büyük harflerle KREDİM yazmalı, TC kimlik numarası ile birlikte bu mesajı 3280’e göndermelidir.

Halk bankası bireysel ihtiyaçlarda 15 bin liraya kadar ve 60 ay vade ile kredi seçenekleri sunmakta, bu kredi seçeneklerine ise telefondan hızla ulaşmak mümkün olmaktadır.

 • Halk bankta telefondan kredi çekmek için bireysel internet şubesinden yararlanılabilir.
 • Sms yöntemi ile kredi çekilebilir.
 • Diyalog yöntemi ile kredi çekmek telefondan oldukça kolaydır.

Ayrıca Borçları Birleştirme Kredisi Veren Bankalara bakmak istiyorsanız https://bankasikredi.com/borclari-birlestirme-borc-transfer-kredisi-veren-bankalar/ adresini inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ