Banka Kredi Kampanyaları

World Kart Limit Yükseltme Başvurusu Nereye Yapılır

Yapı Kredi’nin sunmakta olduğu tüm kanallar aracılığı ile, hızlı ve çok kolay bir şekilde Yapı Kredi World Kartınızın limitini yükseltebilir ve düzenli bir şekilde limitinin yükseltilmesi için, onay verebilirsiniz. Birden fazla Yapı Kredi kartınız bulunuyorsa eğer, müşteri limiti sayesinde tek bir limit göz önünde bulundurarak, tüm kredi kartlarınızın limitini yeniden düzenlemeniz mümkün olmaktadır. Bu şekilde tüm kredi kartlarınızın toplamından meydana gelen limitle, harcamalarınızı yapabilirsiniz.  Yapı Kredi’nin sunduğu kanallar aracılığı ile vadesiz hesaplarınızdan kartınızın borcunuzun ödenmesini talep edebilir ve hatta otomatik ödemeler de verebilirsiniz

world limit yükseltme arttırma

world kart limit yukseltme basvurusu nereye yapilir

Yapı Kredi Kredi Kartı Limiti Artırma Başvuruları

Yapı Kredi Bankasının kredi kartı olan World kartınızın limitinin artması için sizlere en yakında olan Yapı Kredi Bankası şubesine gidebilir, Yapı Kredi telefon bankacılığı hizmetini tercih edebilir ya da Yapı Kredi internet bankacılığı hizmetinden limit arttırmak için talepler oluşturabilirsiniz. Yapı Kredi kartını kullanan kişinin geliri ve kredi notu gibi durumların olumlu olarak karşılanması durumunda, limitler otomatik olarak arttırılmaktadır. Ülkemizde genel olarak bazı sınırlamalar vardır. Eğer müşteri izin vermediği zaman, banka hiçbir şekilde kendi başına limit arttırma yapamaz. Kullanıcı onay verirse, limit aralıklar ile yükseltilebilir.

Kredi kartı limitlerinin yeniden düzenlenmesi için kesin olarak kart kullanıcısının başvuru yapması ya da Yapı Kredi bankasının teklifini iletip, kart kullanıcısının da bu teklifi onaylaması gerekmektedir. Limit artırıma işlemini kabul eden ve ardından onay veren müşterilerin World Card limitleri banka tarafından değerlendirmeye alınmakta ve devamında onaylanmaktadır. Bunun yanın eğer ki kredi kartı sahipleri otomatik olarak limitlerinin arttırılması için onay vermiş ise, bankalar bu durumda kart kullanıcılarının limitlerini istedikleri gibi yükseltmesi uygundur. Bu gibi işlemler tamamen kredi kart kullanıcısının onayına kalmıştır. Zaten kredi kartı almadan önce, limitimi düzenli arttırmak istiyorum gibi bir ibare tıklanırsa, limit otomatik olarak onay alınmadan arttırılmaktadır.

Yapı Kredi World Limit Arttırma

Bankalar, müşterilerin kredi kartlarının limitlerini arttırmak için son olarak gelirlerini gösteren gelir belgelerini talep edebilmektedir. Banka müşterilerinin, gelir durumunu gösteren belgenin yanında ödeme düzeninin aksayıp aksamadığına ve kredi notuna da detaylı olarak bakılmaktadır diyebiliriz. Yapı Kredi World kart kullanıcıları bankacılık işlemlerinden herhangi bir tanesini yaptığı zaman, eş zamanlı olarak World Puan kazanmaktadır.

Bu sebepten dolayı en bonkör kart sloganını oldukça hak eden bir kredi kartıdır denilebilir. Ayrıca World kart kullanıcıları yapmış oldukları harcamada, kampanyalardan indirimlerden ve hediyelerden de yararlanmaktadır. Özet olarak limitlerinizi otomatik arttırabilir. Buna ek olarak şubelerden, internet bankacılığından ve telefon bankacılığı hizmetlerinden istediğiniz zaman kredi kartınızın limitinin arttırılması için bildirim oluşturabilirsiniz. Ama aranan şartlar tamamlanmadığı zaman, limit arttırma onaylanmayabilir.

Sitemizden World Kredi Kartı Başvurusu ile ilgili yazımızı da buradan https://bankasikredi.com/subeye-gitmeden-yapi-kredi-world-kredi-kart-basvurusu-yontemleri/ okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ